Akademia Piłkarska "ZIOMKI" Rzeszów

“...I TO UCZUCIE GDY WCHODZISZ NA BOISKO I NAGLE PRZESTAJE ISTNIEĆ WSZYSTKO”

Wspierają nas:

UWAGA

Od 23.10.2018 r. najmłodsze roczniki przechodzą z treningami na halę

W Malawie (przy Szkole Podstawowej) trenują:
- rocznik 2013/2014 - wtorek i piątek - godz. 17:30
- rocznik 2011 - wtorek i piątek - godz. 18:30
- rocznik 2012 - czwartek - godz. 17:30
- rocznik 2010 - czwartek - godz. 18:30

W hali gimnazjum nr 7 (przy Millenium Hall):
- rocznik 2011/2012 - środa - godz. 16:30
- rocznik 2009/2010 - środa - godz. 17:30

Harmonogram obowiązujący od miesiąca listopada zostanie podany w następnym tygodniu,

 

niedziela, 24 wrzesień 2017

Ziomkowe Podsumowanie Ligowe - 23-24.09.2017 r.

Zapraszamy do lektury Ziomkowego Podsumowanie Ligowego (ZPL) z ostatniego weekendu. Za nami 6 spotkań z siedmiu zaplanowanych.  

Bilans soboty i niedzieli to 3 wygrane i 3 porażki - więc kończymy weekend remisowo.

Zwycięską serię podtrzymują podpopieczni Pawła Kmuka - to ich już 8. wygrana z rzędu i pewne prowadzenie w tabeli ligowej.
Na plus ten weekend na pewno zapisze trener Mirosław Stybak i rocznik 2005 - gdyż na swoim koncie notują 2 wygrane ( z lidze okręgowej i podkarpackiej).
Z postawy swojego zespołu nie jest zadowolony trener Dawid Bartuś i kibice rocznika 2006 - nie takich wyników się spodziewali przed weekendem.
Wynik rocznika 2007 z niepokonaną Dynovią  może nie jest zadawalający, ale trener Konrad Nerc jest zadowolony z postawy na boisku swoich zawodników

Tak oto przedstawiają się wyniki naszych drużyn:

Rocznik 2002

Podkarpacka Liga Juniorów Młodszych

APPN MIelec - AP Ziomki Rzeszów  1:2 

Tabela ==>>

Kilka słów od trenera o meczu:
Zespół APPN Mielec okazał się dużo groźniejszy grając u siebie ponieważ wygrana 2-1 nie przyszła łatwo. Pierwszą bramkę dla Ziomków zdobył Jakub Ziaja po indywidualnej akcji. Zaraz potem gospodarze doprowadzili do remisu po błędzie naszego bramkarza. W drugiej połowie gra naszego zespołu poprawiła się, co zaowocowało kolejnymi sytuacjami, gdzie jedną z nich wykorzystał Bartłomiej Korbecki po dośrodkowaniu Lucjana Klisiewicza. Zdobywamy kolejna, ważne 3 punkty!

 

Rocznik 2003

Podkarpacka Liga Trampkarzy Starszych

Spotkanie z APPN MIelec zostało odwołane ze względu na stan boiska

Tabela ==>>

 

Rocznik 2005

Podkarpacka Liga Młodzika Starszego

AP Ziomki Rzeszów - Orzełek Przeworsk 6:2 (bramk: J. SIerżęga x3, D. Górak, J. WIlk, M. Kielar)

Tabela ==>>

Kilka słów od trenera o meczu:
Nasz zespół za cel założył sobie rewanż na drużynie Orzełka Przeworsk po porażce w pierwszym meczu na wyjeździe 1-5. Już początek spotkania pokazał, że zespół Ziomków jest mocno zdeterminowany. 2 minuty i prowadzenie 2:0 po dwóch bramkach Jakuba Sierżęgi - „zawodnika meczu”. Zawodnik ten dołożył trzecie swoje trafienie w 17 minucie i ustawił wynik i grę zespołu w tym meczu. Bramka strzelona przez gości w 18 minucie podziałała na naszych zawodników jak „płachta na byka”, który rozpędził się z jeszcze większym impetem aplikując ambitnej drużynie z Przeworska jeszcze dwie bramki doprowadzając do wyniku 6-1. Goście ustalają wynik meczu na 6:2 goście z rzutu karnego w 47 minucie. Przewaga zespołu Ziomków była zdecydowana i wszyscy liczymy na to, iż to spotkanie będzie bodźcem dla zespołu do walki o miejsce w pierwszej trójce grupy 1.Okręgowa Liga Młodzika Starszego (gr. rzeszowska)

AP Ziomki Rzeszów  - Wisłok Strzyżów 14:1 (M. Krupa x5, W.Urban x3, K. Miąsik x2, J. Pelc x2, S. Wilk, D. Gancarz)

Kilka słów od trenera o meczu:
Mecz zespołu upatrywanego jako faworyt ligowy z drużyną chcącą sprawić dużą niespodziankę. Z przebiegu spotkania zdecydowana różnica umiejętności na korzyść naszej drużyny – czego dowodem jest 14 strzelonych bramek i był to najniższy wymiar kary jaki sprawił faworyt ambitnej drużynie ze Strzyżowa. Od początku meczu Ziomki grały piłką „od nogi do nogi”, wykorzystując duże umiejętności każdego gracza, szybko, z polotem i zamieniając stworzone przez siebie sytuacje bramkowe na gole. Cały zespół od bramkarzy poprzez graczy z pola zasłużył na duże słowa uznania a wynik odzwierciedla ogromną różnicę na naszą korzyść.

Tabela ==>>

 

Rocznik 2006

Podkarpacka Liga Trampkarza Młodszego

AP Ziomki Rzeszów - Orzełek Przeworsk 1:4 (E. Puziewicz)

Tabela ==>>

 

Okręgowa Liga Trampkarza Starszego (gr. rzeszowska)

AP Ziomki Rzeszów  - Aktiv Pro Wiśniowa 5:6 (M. Kwieciński x3, I. Szydełko, J. Urban)

Tabela ==>>

 

Rocznik 2007

Okręgowa Liga Trampkarza Starszego (gr. łańcucka)

Dynovia Dynów - AP Ziomki Rzeszów 3:0

Tabela ==>>

Opis spotkania ==>>

 

Czytany 772 razy
Facebook

Z życia akademii

Licznik odwiedzin

68835

 

Wszelkie prawa zastrzezone Ziomki.eu


Realizacja