Akademia Piłkarska "ZIOMKI" Rzeszów

“...I TO UCZUCIE GDY WCHODZISZ NA BOISKO I NAGLE PRZESTAJE ISTNIEĆ WSZYSTKO”

Wspierają nas:

sobota, 11 listopad 2017

Ziomkowe Podsumowanie Ligowe - 10.11.2017 r.

Piątek, 10.11.2017 r., był ostatnim dniem tej jesieni w ktorym Nasze drużyny rozgrywały spotkania ligowe.

 I takich piątków chcemy więcej.

W meczu na szczycie juniorów młodszych górą niepokonani tej jesieni, podopieczni Pawła Kmuka - wygrywając 2:1 z SMS Jarosław potwierdzili swoją dominację w lidze tej jesieni.

Ostatnim akcentem jesieni, były równolegle rozgrywane, na Stadionie Miejskim, mecze młodzików - starszych z Pogonią Sokół Lubaczów, zaś  młodsi z MKS FA Lubaczów  - oba zakońcozne naszymi zwycięstwami.

Rocznik 2002

Podkarpacka Liga Juniorów Młodszych

SMS Jarosław - AP Ziomki Rzeszów  1:2 (bramki: M. Starzak, L. Klisiewicz)

Tabela ==>>

 

Kilka słów od trenera Pawła Kmuka o meczu:
Ostatni mecz z SMS Jarosław wygraliśmy 2 – 1 po bramkach Mieszka Starzaka i Lucjana Klisiewicza. Przede wszystkim chciałem pogratulować chłopakom nie tylko za walkę i zaangażowanie w tym meczu, ale także w całej rundzie jesiennej po której awansowaliśmy do wyższej klasy rozgrywkowej. SMS Jarosław to bez wątpienia była drużyna z którą walczyliśmy o pierwsze miejsce w tabeli, dlatego fajnie się stało, że był to ostatni mecz w tej rundzie i mimo że kolejność w tabeli była już pewna przed meczem, rozegraliśmy taki mały „finał”. Na prowadzenie wyszliśmy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w którym najwyżej wyskoczył Mieszko Starzak i było 1 – 0. Z takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa w której kontrolowaliśmy grę do ostatniej minuty. Po zmianie stron gra się trochę zaostrzyła ponieważ szarżujących w ataku Lucjana Klisiewicza i Bartka Korbeckiego obrońcy drużyny przeciwnej nie potrafili zatrzymywać inaczej niż faulem. Kluczowym momentem spotkania na pewno był obroniony rzut karny przez Mateusza Ciska. Nasi zawodnicy jednak skutecznością nie zawodzili i po sprytnym dograniu Bartka Korbeckiego, bramkę z poświęcenie zdobył Lucjan Klisiewicz. W końcówce gospodarze strzelili bramkę kontaktową i ostatnie minuty były nerwowe ale obrona sterowana przez Damiana Płonka nie dała doprowadzić do wyrównania i wygrywamy 2-1!
Wygrana jak i zajęcie pierwszego miejsca na pewno cieszy, aczkolwiek mam mieszane uczucia co do samego meczu. Pomijając już fakt że, długo czekaliśmy wraz z sędziami po przybyciu na boisko ponieważ drużyna gospodarzy przybyła dopiero 15 min przed rozpoczęciem meczu. Oczywiście rozumiemy, błąd logistyczny i każdemu może się przydarzyć ale zachowanie drużyny gospodarzy po meczu pozostawia wiele do życzenia, którzy prawdopodobnie nie mogli pogodzić się z porażką i wchodząc do naszej szatni próbowali udowodnić swoją siłę. My jako trenerzy jesteśmy nie tylko od tego aby uczyć gry ale pokazać czym jest gra fair play. Dlatego nie jestem wstanie zrozumieć postawy drużyny SMS’u jako całość, ponieważ nie widzieli w tym zachowaniu nic dziwnego ani złego. Na koniec chciałbym jeszcze dodać że, dobra gra, zaangażownie zawodników zostanie zawsze zauważona i doceniona.

_______________________

Rocznik 2005

Podkarpacka Liga Młodzika Starszego

AP Ziomki Rzeszów – Pogoń Sokół Lubaczów 4:2  (bramki: 3 min. 1-0 - Maciej Wilk, 13 min. 1-1, 30 min. 2-1 - Sebastian Kot, 33 min 2-2, 46 min - 3-2 - Sebastian Kot, 49 min - 4-2 - Maciej Wilk)

Tabela ==>>

Kilka słów od trenera Konrada Krupa o meczu:
Ostatni mecz w tej rundzie dla rocznika 2005 był okazją do udanego zakończenia rundy przed zbliżającą się przerwą zimową. Zakończenie wypadło naprawdę znakomicie. Wynik 4-2 to okazałe zwycięstwo na które ciężką pracą zasłużył cały zespół. Zrealizowane zostały wszystkie założenia przedmeczowe założone przez Trenerów zespołu. To był mecz na który wszyscy czekali - trenerzy, zawodnicy i Rodzice - nareszcie wszystko zafunkcjonowało tak jak wszyscy tego oczekiwali.Bardzo dobra gra od tyłu, spokój w obronie, błyskotliwi skrzydłowi, dokładny i aktywny środek pola, asekuracja całego zespołu, wyjście do gry, gra kombinacyjna 1na 1, szybka i zdecydowana gra napastników - jednym słowem mecz z gatunku - GRAMY TO CO POTRAFIMY I POKAZUJEMY ŻE JESTEŚMY NIE DO ZATRZYMANIA.Wyszło znakomicie i czekamy na taką grę w rundzie rewanżowej - niech się nas wszyscy boją. Ziomki GO !!!!!! Za całą rundę Trenerzy, Rodzice, kibice dziękują całemu zespołowi za walkę, ambicję, poświęcenie i grę na jaką zasługują wszystkie ZIOMKI. Gorąco wszystkim dziękujemy !!!!!!!!!!!!!

_______________________

 

Rocznik 2006

Podkarpacka Liga Trampkarza Młodszego

AP Ziomki Rzeszów – MKS FA Lubaczów 2:0

Tabela ==>>

 

Czytany 524 razy
Facebook

Z życia akademii

Licznik odwiedzin

67424

 

Wszelkie prawa zastrzezone Ziomki.eu


Realizacja