Akademia Piłkarska "ZIOMKI" Rzeszów

“...I TO UCZUCIE GDY WCHODZISZ NA BOISKO I NAGLE PRZESTAJE ISTNIEĆ WSZYSTKO”

Wspierają nas:

niedziela, 01 kwiecień 2018

Podsumowanie zimy — rocznik 2008

Ostatnie kilkanaście tygodni było niezwykle intensywnie przepracowanym okresem dla Ziomków z rocznika 2008. Chłopcy oprócz treningów zaliczyli występy w sparingach oraz turniejach i już wkrótce na dobre będą mogli rozpocząć piłkarską wiosnę.


Udane otwarcie sezonu zimowego zainaugurowało spotkanie ze znanym  Youtuberem, Lachem, który w grudniu odwiedził nasz trening podczas wizyty Mikołaja. Już kilka dni później, chłopcy wzięli udział w Halowym „Graniu NIE Czekaniu” oraz „Resovia Winter CUP”, gdzie odnieśli zwycięstwo w całym turnieju. Po Nowym Roku Ziomki pojawili się również w Brzozowie, Przeworsku, Krośnie czy Tyczynie, gdzie podczas kolejnych turniejów zaprezentowali się z dobrej strony. Nie zabrakło także zwykłych gier kontrolnych, a więc sparingów, gdzie mierzyliśmy się ze Stalą Rzeszów, Beniaminkiem Krosno, Marcovią Marki czy Akademią Piłkarską Sławomira Peszko.

Oprócz turniejów oraz sparingów, w połowie lutego drużyna udała się na obóz do Leska, gdzie przez tydzień skupiała się wyłącznie na treningach. Przepracowane z rozmachem kilka dni, tuż po powrocie ze zgrupowania, dawało o sobie znać, lecz z czasem efekty intensywnych treningów zaczynają być coraz bardziej widoczne.

Warto wspomnieć również o tym, iż Ziomki 2008 pojechali na spotkanie LOTTO Ekstraklasy do Niecieczy, gdzie Sandecja Nowy Sącz konfrontowała się z Koroną Kielce. Było to o tyle wydarzenie i przeżycie dla chłopców, że mieli oni przyjemności obstawiać cały mecz w tym wyprowadzać zawodników na murawę. Sam pojedynek również był przyjazny dla oka i zakończył się wysokim remisem 3:3.

Turnieje i sparingi, w jakich wystąpiliśmy:

  • 10.12 Halowe Granie NIE czekanie 
  • 16.12 Resovia Winter CUP
  • 07.01 Sparing ze Stalą Rzeszów
  • 13.01 Halowy Turniej w Brzozowie 
  • 14.01 Sparing z Marcovia Marki
  • 10.02 Turniej 10-cio lecia SP Orzełek Przeworsk
  • 11.02 Beniaminek Krosno Cup
  • 10.03 Halowy turniej w Tyczynie
  • 11.03 Sparing z Beniaminkiem Krosno
  • 24.03 Sparing z Akademią Piłkarską Sławomira Peszko


A już niebawem przed nami rozgrywki o Puchar Deichmanna. Jesteśmy pewni, że wyżej wspomniana, dobrze przepracowana zima pozwoli nam pokazać w tych rozgrywkach pełnię swoich możliwości.

Czytany 157 razy
Facebook

Zobacz również

Z życia akademii

Licznik odwiedzin

63571

 

Wszelkie prawa zastrzezone Ziomki.eu


Realizacja