Akademia Piłkarska "ZIOMKI" Rzeszów

“...I TO UCZUCIE GDY WCHODZISZ NA BOISKO I NAGLE PRZESTAJE ISTNIEĆ WSZYSTKO”

Wspierają nas:

Ortodent

Ortodent istnieje nieprzerwanie od 2004 roku. Świadczymy wszechstronne i kompleksowe usługi stomatologiczne w oparciu o zespół specjalistów oraz nowoczesny sprzęt.

Od początku istnienia dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi wykonywane były na najwyższym poziomie w komfortowych dla Pacjentów warunkach. Stale podnosimy standardy naszej pracy – szkolimy naszych lekarzy w kraju i za granicą, a także wdrażamy nowe technologie, by leczenie było przyjemne i skuteczne. Posiadamy dwa Oddziały, w Rzeszowie i w Dynowie, by być możliwie najbliżej naszych Pacjentów.

Naszym najwyższym celem jest zadowolenie Pacjentów. Dbamy o ich zdrowy i piękny uśmiech otaczając stałą, profesjonalną i życzliwą opieką. Zdajemy sobie sprawę, że nasi Pacjenci mają różne potrzeby i możliwości związane z leczeniem, zarówno emocjonalne jak i finansowe, dlatego każdego traktujemy indywidualnie. Dzięki kompleksowemu leczeniu w zakresie stomatologii, ortodoncji i implantologii jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym przypadkom. Wszystkie zabiegi wykonujemy bezboleśnie, w miłej i przyjaznej atmosferze minimalizując w ten sposób stres związany z wizytą.

Facebook

Z życia akademii

Licznik odwiedzin

67387

 

Wszelkie prawa zastrzezone Ziomki.eu


Realizacja